Menü

Hizmetler

#solocavesuites
Bizi takip et

Solo Cave Suites'de Lüx Balayı, Evlilik Teklifi ve Dahası

Kapadokya son yıllarda yoğun olarak tercih edilen tatil yerleri arasındadır. Tatilinizde lüks butik otelimizde konaklamanın yanı sıra sizler için hazırlanan hizmetlerimiz ile tatilinizi en güzel anılarla noktalayabilirsiniz.

Transfer

Size özel havalimanı karşılama hizmetinden faydalanmak için iletişime geçiniz. İster Kayseri Erkilet havalimanı (ASR), ister Nevşehir Tuzköyü Havalimanı (NEV) ile otelimiz arasında yapacağınız ister VİP ister standart transfer hizmetinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Romantik balayınız Solo Cave Suites’de…

Unutulmaz anılar biriktirmeye ne dersiniz? Yeni evlenen çiftlerimize ayrıcalıklı bir tatil sunuyoruz. Terasta bulunan eşsiz manzara ve Ortahisar kalesi gölgesinde unutulmaz bir balayı sizi bekliyor. Seçeceğiniz oda tipine göre konaklamanız eşsiz bir hale gelecektir.

Sihirli bir değnek ile hayalinizdeki düğün…

Hayatınızın en önemli anını özel ve unutulmaz bir hale getirmeye ne dersiniz? Sizlerle konuşarak organize edeceğimiz özel bir organizasyon ile sevdiğinize silinmez bir anı bırakabilirsiniz.

Muhteşem manzaraya sahip teraslarımızda veya otelimizin tercih edeceğiniz bir noktasında evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Doğum Günü

Sevdiklerinize muhteşem bir doğum günü hediye etmeye ne dersiniz? Muhteşem dekorasyon ve manzaramızda sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.